Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Продавам трактор за в ливајѓе

Go down 
+2
МинаЏуниор
Adrenalin666
6 posters
АвторПорака
Adrenalin666
Level 1
Adrenalin666


Број на мислења : 1
Join date : 2009-01-22

Продавам трактор за в ливајѓе Empty
ПишувањеПредмет: Продавам трактор за в ливајѓе   Продавам трактор за в ливајѓе EmptyЧет Јан 22, 2009 9:57 am

Ја су от сјело Грдешница и продава једен трактор за на срет сјело за орање нивје , ливајѓе садење тутун ебамуја и три пизде лепе материне се шо че посакате. Мојте на него да се возите, да бркате женски да се рокате в прдешка има резервни плугој и слични работи. Ја су Целе от грдешница ако му требат на некој тракторо нека ринга на телевоно - четиристотини и петнајсет , двесте и шјеснајсет че го бара газда Стојан пошо мојо телевон е исклучен па че ринга от кај комшијата ама ете су тука преку ливајѓе че дотрча и че се нава на телевоно. Ај сеа отидоф ја да ги очиста опинците оти згазнаф една лепешка коа идеф од град за в село.

ПоздраФ
Ја.
Вратете се на почетокот Go down
МинаЏуниор
Level 1
МинаЏуниор


Број на мислења : 4
Join date : 2009-01-29
Age : 33

Продавам трактор за в ливајѓе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продавам трактор за в ливајѓе   Продавам трактор за в ливајѓе EmptyЧет Јан 29, 2009 11:40 am

Adrenalin666 напиша:
Ја су от сјело Грдешница и продава једен трактор за на срет сјело за орање нивје , ливајѓе садење тутун ебамуја и три пизде лепе материне се шо че посакате. Мојте на него да се возите, да бркате женски да се рокате в прдешка има резервни плугој и слични работи. Ја су Целе от грдешница ако му требат на некој тракторо нека ринга на телевоно - четиристотини и петнајсет , двесте и шјеснајсет че го бара газда Стојан пошо мојо телевон е исклучен па че ринга от кај комшијата ама ете су тука преку ливајѓе че дотрча и че се нава на телевоно. Ај сеа отидоф ја да ги очиста опинците оти згазнаф една лепешка коа идеф од град за в село.

ПоздраФ
Ја.

хахахахахахахах Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/minabrutal
HeLLboY
Модератор
Модератор
HeLLboY


Број на мислења : 10
Join date : 2009-01-20
Age : 33
Местолокација : ПП / Р. Македонмија

Продавам трактор за в ливајѓе Empty
ПишувањеПредмет: TRAKTOR   Продавам трактор за в ливајѓе EmptyПет Фед 06, 2009 1:55 pm

xaxaxxaxaxaxXAXAXAXAXAxaxaxaxaxaxax!!!!!!!!! Very Happy lol!
Вратете се на почетокот Go down
eTr0xX !
VIP Members



Број на мислења : 12
Join date : 2009-02-15
Age : 30

Продавам трактор за в ливајѓе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продавам трактор за в ливајѓе   Продавам трактор за в ливајѓе EmptyПон Фед 16, 2009 4:11 pm

muhahahahahahahahaha

ti si lud Smile
Вратете се на почетокот Go down
cRAX
Level 2



Број на мислења : 5
Join date : 2009-02-15

Продавам трактор за в ливајѓе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продавам трактор за в ливајѓе   Продавам трактор за в ливајѓе EmptyВто Фед 17, 2009 4:51 am

LOCK ! PODITNO !
Вратете се на почетокот Go down
dReyk
Администратор
Администратор
dReyk


Број на мислења : 126
Join date : 2009-01-19
Age : 33
Местолокација : Прилеп / Македонија

Продавам трактор за в ливајѓе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продавам трактор за в ливајѓе   Продавам трактор за в ливајѓе EmptyВто Фед 17, 2009 9:40 am

седи другарче ми е што има врска..
Вратете се на почетокот Go down
http://inf-gaming.tk
Sponsored content





Продавам трактор за в ливајѓе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продавам трактор за в ливајѓе   Продавам трактор за в ливајѓе Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Продавам трактор за в ливајѓе
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Останато :: Продавам / Купувам-
Отиди до: